KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 13062165

nr 1306 2165

Louis Sparre

(1863-1964), Sverige

Blyertsteckning, Läsande modell. Signerad, daterad 1911. Motivet: 23x17 cm

Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 10 februari 2020
kl 20:03:56

Louis Sparre

Läs mer om Louis Sparre